MINESTRONE BAND   ( T.V.O. Tribute )
                                                              ZÖLDSÉGZENEKAR
MENÜ

28.04.2018   Sepsiszentgyörgy (RO) - S.U.F. (Sepsiszentgyörgyi Utcazene Fesztivál)

01.06.2018   Székelyudvarhely (RO) - Gyermeknap

09.04.2019   Gyergyószentmiklós (RO) - Figura Stúdió - 12:00

10.04.2019   Gyergyószentmiklós (RO) - Színház - 10:00, 12:00

 

 

11.06.2017   Tahitótfalu (H) - Eperfesztivál - 14:00

28.04.2017   Sepsiszentgyörgy - S.U.F. (Sepsiszentgyörgyi Utcazene Fesztivál)

17.02.2017   Budapest (H) - Janikovszky Éva Általános Iskola - Farsang - 13:15

17.02.2017   Budapest (H) - Janikovszky Éva Általános Iskola - Farsang - 12:00

24.09.2016   Székelyudvarhely (RO) - Gyümölcsfesztivál - 15:00

27.07.2016   Taliándörögd (H) - Művészetek Völgye - 16:30

08.07.2016   Nyírbátor (H) - Szárnyas Sárkány Hete - 17:00

08.05.2016   Kecskemét (H) - IV. Helyi Termék Ünnep - 19:00

06.05.2016   Sant Margrethen (CH) - Rock am Zool - 19:00

23.05.2016   S.U.F. (Sepsiszentgyörgyi Utcazene Fesztivál)

22.o4.2o15   Budapest (H) - Föld Napja - 2o:oo

o1.o5.2o15   S.U.F. (Sepsiszentgyörgyi Utcazene Fesztivál)

22.04.2015   Budapest (H) - Föld Napja - 20:00

21.02.2015   Málnás - Családi Nap - 17:00

13.09.2014   S.U.F. (Sepsiszentgyörgyi Utcazene Fesztivál) - 9:30

27.07.2014   Illyefalva - Illés Napok - 16:30

27.07.2014   Jászberény (H) - Családi Nap - 10:00

25.07.2014   Sepsiszentgyörgy - TEGA - 16:00 

28.06.2014   Sepsiszentgyörgy - Litha Celtic Festival - 14:00

30.05.2014   Sepsiszentgyörgy - Korzó Irish Pub - Junior Gastro Fest - 18:00

30.05.2014   Sepsiszentgyörgy - Gyermeknap - 15:00

30.05.2014   Borszék - Gyermeknap - 12:00 

11.04.2014   Sepsiszentgyörgy - Váradi Napok - 12:30

30.03.2014   Jászapáti (H) -  Helyi Termék Fesztivál - 14:00

14.09.2013   Sepsiszentgyörgyi Utcazene Fesztivál - S.U.F. - 9:00

08.09.2013   Kovászna - Városnapok - 16:00 

07.09.2013   Kovászna - Városnapok -12:00

25.08.2013   Szatmárnémeti - Partiumi Magyar Napok - 12:00

24.08.2013   Szatmárnémeti - Partiumi Magyar Napok - 18:00

23.08.2013   Vaslui - Open Camp

11.08.2013   Gyergyóremete - VII. Csutakfalvi Svájci Nap - 18:00

30.07.2013   Sugásfürdő - Életmód tábor - 11:00 

24.07.2013   Katrosa - Életmód tábor - 16:00

24.07.2013   Sugásfürdő - Tábor Cukorbeteg Gyermekeknek - 11:00

03.06.2013   Erzsébetbánya (Baiut) - Máramaros körút - 17:30

03.06.2013   Domokos (Damacuseni) - Máramaros körút - 15:00

03.06.2013   Sárosmagyarberkesz (Berchez) - Máramaros körút - 13:00

03.06.2013   Koltó, Katalin (Coltau) - Máramaros körút - 11:00

02.06.2013   Kapnikbánya (Cavnic) - Máramaros körút - 15:00

02.06.2013   Tiszahosszúmező (Campulung la Tisa) - Máramaros körút - 12:00

02.06.2013   Máramarossziget (Sighetul Marmatiei) - Máramaros körút - 10:30

02.06.2013   Máramarossziget (Sighetul Marmatiei) - Leövey Klára Gimnázium - 9:30

01.06.2013   Monó (Manau) - Máramaros körút - 15:00

01.06.2013   Szamosardó (Arduzel) - Máramaros körút - 13:00

01.06.2013   Színérváralja (Seini) - Máramaros körút - 10:00

02.06.2013   Nagybánya (Baia Mare) - Teleki Magyar Ház - Bóbita Gyermeknap - 16:00

01.06.2013   Szejkefördő (Székelyudvarhely) - Gyermeknap -   12:00    

31.05.2013   Sepsiszentgyörgy - Huhuu - Junior Gastro Fest - 16:30

31.05.2013   Sepsiszentgyörgy - Gyermeknap - 15:00

30.05.2013   Sepsiszentgyörgy - Kőrösi Csoma Sándor Napköziotthon - 10:00

16.05.2013   Bucuresti - Aeropertul Otopeni - 11:30

27.04.2013   Szent György Napok - Góbé sátor - 16:00

05.04.2013   Szatmárnémeti (Satu Mare) - Hám János Napok - 15:00

05.04. 2013  Nagykároly (Carei) - Költészet Napja - 11:00

13.12.2012   Sepsiszentgyörgy - Keleti Kárpátok Nemzeti Múzeuma - 11:00

21.11.2012   Kovászna - Művelődési Központ - Saláta Sára - 10:00 , 12:00

10.11.2012  Sepsiszentgyörgy - Töltött káposzta és hurkafesztivál - 11:30

13.10.2012   Bucuresti - Zilele Recoltei Pipera - 13:30

15.09.2012   SUF (Sepsiszentgyörgyi Utcazene Fesztivál) - Merkur színpad - 10:00

08.09.2012   Kovászna - Városnapok

04.08.2012   Csíkszereda - Pityókafesztivál - Városnapok - 13:00

30.06.2012   Székelyudvarhely - Zártkörű rendezvény

01.06.2012   Sepsiszentgyörgy - Gyermeknap, szinpad - 14:00

27.05.2012   Négyfalu (Săcele) - Hétfalusi Ifjúsági Napok - hangszerkészítés gyerekeknek - 14:00

                                                                                   - koncert - 15:00 

27.04.2012   Szent György Napok - Ifjúsági Sátor megnyító - 15.30

20.04.2012   Bukarest - Românii au talent "LIVE" - Pro TV - 21:00

09.03.2012   Bukarest - Pro TV - Românii au talent - 22:00 

06.12.2011   Gödöllő (H) - Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda - 11:00

                                     - Református Gimnázium és Kollégium - 13:00

                                     - Török Ignác Gimnázium - 15:00

05.12.2011   Nagykér - Velky Kyr  (SK) - Szlovák és Magyar Általános iskola - 10:30

                                                          - Művelődési Ház 18:00

04.12.2011   Tatabánya (H) - Szent Borbála Nap

03.12.2011   Tatabánya (H) - Szent Borbála Nap , Erkel Ferenc Zeneiskola - 14:15

02.12.2011   Tatabánya (H) - Szent Margit Általános Iskola - 10:30 , 14:30

01.12.2011   Törökbálint (H) - Csupaszív Kétnyelvű Óvoda - 10:00

30.11.2011   Pozsony, Bratislava (SK) - Ifjú Szívek Táncszinház - 21:00

30.11.2011   Mosonmagyaróvár (H) - Újhelyi Imre Általános Iskola - 10:30 

10.11.2011   Bukarest - ProTV - 14:00

01.11.2011   Sepsiszentgyörgy - Zöldségfesztivál - Gulliver Napköziotthon - 10:00

21.10.2011   Maksa - Termésnapok - 14:30

02.10.2011   Parajd - XVII. Nemzetközi Töltöttkáposzta Fesztivál - 17:00 

25.09.2011   Sepsiszentgyörgy - Hagyományos Vásár - 13:30

17.09.2011   SUF (Sepsiszentgyörgyi Utcazene Fesztivál) - Piac 10:15, Tein 17:00

16.09.2011   SUF (Sepsiszentgyörgyi Utcazene Fesztivál) - Bistro 17:45

28.08.2011   Kézdivásárhely - Őszi Sokadalom - 12:00 

27.08.2011   Kézdivásárhely - Pityókafesztivál - 12:00

20.08.2011   Kolozsvár - Kolozsvári Magyar Napok - Farkas utcai szinpad - 10:30  

26.06.2011   Nagykároly - Városnapok - 11:00

25.06.2011   Nagykároly - Városnapok - 17:00 

16.06.2011   Benedekmező - Csipike Napközi Erdei Tábor - 15:00 - 17:00 

14.06.2011   Sepsiszentgyörgy - Speciális Iskola - 10:00 

04.06.2011   Kétpó (H) - Szebeny rét - III. Jász- Kun Szala - 13:00 - 15:00

04.06.2011   Tiszafüred (H) -Tisza-tavi Hal és Pusztai Ételek Fesztiválja - 09:30 - 10:30  

03.06.2011   Szolnok (H) - Szolnok TV

01.06.2011   Sepsiszentgyörgy - Gyereknap - Park, Zenepavilon 13:00

07.05.2011   Szent György Napok - Kultúrkert - 13:30 

29.01.2011   "Székely töltött káposzta népszerűsítése", Sepsiszentgyörgy, Trident - 11:00 

27.10.2010   TérKép, Duna TV - 18:30

15.10.2010   Zöldségfesztivál, Park Vendéglő, Sepsiszentgyörgy - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asztali nézet